já v Narutu od Velvet Kisses

6. leden 2009 | 18.47 |

od Velvet Kisses

Jméno: Aki Hatake
Věk: 16

Narodila jsi se v Listové, když jsi byla ještě hodně malá, tak tví rodiče zemřeli. Měla jsi ale štěstí v neštěstí a postaral se o Tebe Tvůj starší bratr Kakashi. Jelikož jsi byla hodně malá, tak si na rodiče moc nepamatuješ. A tak Ti ani moc nescházeli. Jen Ti bylo někdy smutno, když jsi viděla ostatní děti jak si hrají s rodiči... Ale většinu z toho Ti vynahradil Kakashi. Jsi mu za to vděčná a stal se tvým vzorem! Taky Tě přihlásil na Akademii, kde jsi stejně jako on neměla s ničím problémy. Takže jsi ji vyšla v 9 letech. Při jedné misi na Vás zaútočili neznámí maskovaní ninjové. Tvoje nelepší kamarádka Sakura s nimi měla velé problémy a vypadalo to, že ji snad zabijí. Když jsi ji bránila objevil se u Tebe najednou Sharingan. Díky tomu jsi je všechny zahnala! Byla jsi ale tak vysílená, že jsi upadla do kómatu a probrala jsi se až v nemocnici, kde na Tebe čekal ustaraný Kakashi. Sakura mu o všem pověděla a tak se rozhodl, že raději, bež aby jsi pořád končila v nemocnici, Tě naučí všechno kolem Sharinganu. No co dodat, je to prostě hodný bráška! Potom jsi na další misi potkala Sasoriho z akatsuki. Okamžitě jsi se do něho zamilovala a on do Tebe taky! Začali jste spolu chodit, ale potom ho Sakura zabila! To pro Tebe byla obrovská rána a utekla jsi z Konohy. Přidala jsi se k Akatsuki a jako cíl jsi si vybrala Sakuru a pomstu za Sasoriho. Zamilovala jsi se do Deidary, se kterým jsi později začala i chodit. Když jsi se jednou vracela do vašeho úkrytu, všimla jsi si něčeho žlutého na zemi. Přiskočila jsi k tomu a zjistila jsi, že je to umírající Deidara! Naposledy se s Tebou rozloučil a zemřel Ti v náručí. To pro Tebe bylo horší než Sasoriho smrt a musela jsi pryč. Takže jsi definitivne od Akatsuki odešla. Vrátila jsi se zpátky do Konohy a když všichni okolo viděli, jak jsi psychicky na dně, tak Tě nevyhnali. První se Ti do cesty dostala Sakura, lekla se Tě a chěla utéct, ale ty jsi v tu chvíli už na Sasoriho nemyslela a jednoduše jsi jí padla kolem krku a rozbrečela jsi se jako malé dítě.

Potřebovala jsi to ze sebe všechno dostat. Sedli jste si spolu a o všem jsi jí pověděla. Promluvili jste si o všem co jste každá za tu dobu zažila. Pořád si ale k ní cítila určitý "dluh" a protože nejsi žádný andílek (to, že Tě Akatsuki přijali, je dostatečný důkaz) chtěla jsi se jí pomstít. Takže se ani nenadála a ty jsi jí s veselým obličejem oznamovala, že chodíš se Sasukem. Tu chvíli nechceš do smrti zapomenout. Jak se té holce zhroutil svět, stejně jako Tobě tehdy... Po nějaké době se ale do života vesničanů přidal i Sai, který Tě okouzlil. Zamilovala jsi se do něho, ale nevěděla jsi, jak to říct Sasukemu. Nechtěla jsi mu ublížit, protože Ti s ním bylo dobře a ublížit jsi tím vztahem chtěla jen Sakuře. Opatrně jsi začala, ale ke tvému překvapení se Sasuke chytil slova, řekl Ti, že ví jak to je se Saiem, a že Ti nechce stát ve štěstí, protože Tě má opravdu rád. Ale spíš jako kamarádku, protože od chvíle, co ho Sakura přestala otravovat si uvědomil, že ji chce. Takže jsi se dala dohromady se Saiem a Sasuke se Sakurou.

Tvými nejlepšími přáteli jsou Sakura, Temari, Anko, Kurenai, Tayuya, Sasuke, Sai, Naruto, Shikamaru, Tobi, Deidara, Sasori a samozřejmě Kakashi.
Tvojí životní láskou je Sai.
Po odchodu od Akatsuki jsi se přidala k jednotkám ANBU, také jsi medic ninja, protože už nechceš, aby Ti někdo blízký umřel. V boji nejčastěji využíváš ninjutsu, genjutsu a zbraně (nejvíc katanu, medic jehly, shurikeny a kunaie). když jsi byla miminko, tak do Teb omylem zapečetili dva démony - lva a draka. Díky Kakashimu jsi se je ale dokázala naučit dokonale ovládat a z nevýhody jsi udělala svoji prioritu. Kakashi Tě také naučil chidori, čímž z této techniky udělal klanové jutsu, a sharingan je samozřejmě Tvou nedílnou součástí. Taky umíš rasengan, což Tě nenaučil Kakashi, ale Naruto. Ovšem Ty jsi vynalézavá a díky svému sharinganu jsi dokázala spojit rasengan a chidori a tím máš svoji vlastní techniku, kterou nedokáže ani Kakashi okopírovat (důvod neznámý, prostě mu to nejde). jak jsem již zmiňovala, máš v sobě zapečetěného lva a draka, tudíž užíváš kuchyiose no jutsu. Taky umíš vyvolat žraloka. Také ovládáš oheň a blesky, jako tvůj bratr:)
Tvým životním přáním je navždy zůstat se Saiem.
Tvým největším vzorem je tvůj bratr Kakashi, potom Tsunade a Anko.

názory ostatních:


Naruto: Moje kámoška, rád s ní občas zajdu na rámen!
Sasuke: Bylo mi sní hezky, ale Sakurka je moje love nejvíc!
Sakura: To se Sasukem jí asi nezapomenu, na druhou stranu mě mrzí to se Sasorim, ale opravdu jsem o jejich vztahu neměla ušení. A za to, že jsem se sasukem vděčím jen jí:)
Sai: Aki ve mě probudila pocity...ehmm...moment...lásky! Bylo to popsané v knize! Prý mám říkat věty jako miluju ji a nemůžu bez ní žít! Asi je tomu tak, ale musí mě toho ještě hodne naučit
Ino: To je ale mrcha! Nejdřív Sakura a teď já! Kdo bude další, Hinata?
Shikamaru: Ino uklidni se... to je tak otravné!
Chouji: Mě přijde milá...auu!! (dostal ránu od Ino)..nic jsem neřekl
Neji: Ovládá spoustu dobrých technik, ale na Kakashiho moc podobná není.
Tenten: A ve zbraních se vyzná!
Rock Lee: Ale taijutsu moc nevyužívá? To nechápu jak dokáže přežít!
Hinata: Doufám, že zůstane se Saime. Naruto-kun... Naruto-kun...
Shino: ee Hinato! Prober se, Hinato!
Kiba: Proč se tohle děje vždycky, když si představí Aki a Naruta dohromady? Ách jo...
Temari: Má kámoška! Navíc mí bratři jsou celí nedočkaví, když má přijít na návštěvu!
Gaara: Odcházím, na takové řeči nejsem zvědavý!
Kankurou: Ale notak Gaaro, každý ví, že se Ti líbí!
Matsuri: Však Tobě taky a nedělej, že nevíš, o čem je řeč!

Kakashi: Moje malá sestřička, no dobře, zas až tak malá u nejsi;)
Gai: Kakashi, představíš nás?
Asuma: Kurenai mi o ní vykládá, ale já ji neznám
Kurenai: Někdy Ti bážně nerozumím. Taková dobrá kunoichi to je, navíc sestra jednoho z nejlepších ninju Listové a ty jsi úplně mimo...
Iruka: Bylo poznat, že je Kakashiho sestrou!
Anko: Je super, vždycky spolu vymýšlíme hodně zábavných věcí!

Shizune: Je moc dobrá, učíme jí medic jutsu.
Tsunade: I Tonton ji má moc ráda!
Jiraiya: Jiraiya taky, dostane pohlazení? Taková roztomilá malá žabička? uááá (Tsunade ho vykopla z ona)

Pein: Proč od nás odešla? Byla to skvělá členka!
Konan: Já jsem ji teda moc nemusela, jsem ráda, že je pryč. Aspoň jsem zase středem pozornosti já!
Itachi: Taky si myslím, že je škoda, že odešla. No uznej to, je hezčí než ty!
Kisame: Itachi, myslím, že takové věci bys měl ženám přestat říkat!
Deidara: (V nebi společně se Sasorim) Aaach jo, a tak mi s ní bylo krásně! Jsem ale rád, že už se netrápí... Ale dostat do rukou toho Saie...!!
Sasori: (Podívá se na Deidaru) Dostat jen tak do rukou toho parchanta, co ji nechal se tak trápit po mě!!
Tobi: Nevím proč, ale mám pocit, že má sensei problémy...
Zetsu: Tobi, ty jsi vážně baka! Deidara je mrtvý, jaké může mít problémy?
Hidan: Je hezká, výborná obětina!
Kakuzu: Na kolik už se vyšplhala její odměna?


Orochimaru: Sasuke se o ní zmínil. Rád bych ji prozkoumal, je to zajímavé, co všechno umí!
Kabuto: Nevím, jestli to její bratr dovolí...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře