test 9 = misaky-sama

27. leden 2009 | 19.13 |

9.1

*_+=+_* jméno: Haruna Ame *_+=+_*

povaha: Tichá, klidná a umělecky založená. Většinou stejná jako Sasori, ale používáš genjutsu. Na plátnách tvoříš svět a v páru jsi, co je polapena. Beran(znamení) je celkově čertidlo nebo snílek. Obvykle máš ve svém vysněném světe nějaký druh papíru v ruce. A pokud se jedná o umění, jsi šílená a hyperaktivní.

nejlepší přátelé: Deidara a Itachi

tvůj přítel(kluk): Sasori (před jeho smrtí)

nepřátelé: všichni z Narutova okolí. Jsi ďábel^^

vesnice: žila jsi ve vesnice ukryté ve Sněhu a nyní jsi hledaný ninja třídy S a jsi u Akatsuki

sensei: nepotřebuješ žádného senseie, ale Deidara a Sasori tě učí pravému umění


*_+=+_* tvůj příběh *_+=+_*

"Ne! Umění není z nějakého stupidního jílu, k čeru s tebou!" Řveš na Deidaru. Sasori jen mlčky přihlíží, jak se vy dva hádáte o tom, 'Co je umění?' "Je to něco, co rychle vyprchá, yeah!" Křicí znovu Deidara stejně navztekaně jako vždy. Tvůj baculatý havran, Uchi, přiletěl a ve zklamání klovl Deidaru. "Dostaň ode mě toho ptačího démona, yeah!" Pobíhá dokola v místnosti, havran kráká a klove ho zatímco Deidara křičí na Sasoriho a žádá ho o pomoc. Mistr loutkař jednoduše dokončuje svou práci - staví miniaturní loutky z náhradních součástek...Um, částečně. Zatímco ti z hlavy spadlo mnoho peříček, ty jsi se ve vzteku sebrala a šla si do koupelny.
                  Yup, jedno z peříček je zlomené. 'Nebude mít moc štěstí jestli ho zmlátim...' pomyslíš si a snažíš se dokulhat pryč.
"Zatracený Deidara...." Mumláš si a šlapeš si to pryč.
"Ok, 'Pane Umělče'! Zlomil si mi moje peříčko, takže mi teď pomůžeš získat nové!" Směřuješ směrem k Deidarovi a vyzařuje z tebe ďábel. "Poď. Sem." Opakuješ pomalu s důrazem na každém slově. Uchi přestal klovat Deidaru a sedl si ti na rameno, příležitostně si zakrákal. Deidara pomalu přikývl, jeho viditelné oko se rozšířilo jako v hororu, hádám.
"Sasori-danna půjde, jesliže půjdu já!" Vyhrkl ze sebe Deidara ukazující na chudáká Sasoriho.
"Hm. Klidně. Zatímco my dostaneme náhradu za peříčko." Začala si zářit pohledem na Deidaru před tím, než ti vzal tvojí knihu s náčtkama: AKA, tvé ninja zbraně.
"Lepší bude, když budeš budeš hledat to nové peříčko, Deidaro, nebo si prožiješ zas a znova peklo." Zamumláš tak nahlas, aby to to blonďatý před tebou slyšelo. Sasori jde mlčky vedle tebe, smějící se nad Deidarovou hloupostí.
"Kde najdeme to nové peříčko, un?" Zeptá se Deidara, když ste 12mil od základny Akatsuki. "To nevím. Ty ho najdeš." Pokrčís chladně rameny se zděšením ve tváři. 'Jak mám vědět, kde ho najít, paapriko.' Mírně otočíš očima v sloup. Slunce se začalo hrnout za druhou půlkou světa a začaly se oběvovat červánky v růžové, fialové a oranžové barvě. "Tady..." Zastavila si se a nakreslila si si  'Černobíle to vypadá mnohem líp' krásný západ slunce.
"To je, umění..." Zírala si na mizející mraky, pociťovala si vzájemnou jednotu která přicházela mezi vás všechny - dobře, nejspíš jen se Sasorim, Deidara byl tvrdohlavý.


*_+=+_* po Sasoriho smrti *_+=+_*

O pár týdnů později, dívka Sakura Haruno zabila Sasoriho. Nikdy jsi mu neřekla, jak moc ho miluješ, dokud nebyl zabit ninjou z Konohy s růžovými vlasy a starou dámou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: test 9 = misaky-sama ino-san♥♥sbík♥♥ 27. 01. 2009 - 20:06
RE: test 9 = misaky-sama misaky-sama sb které tě moc lovuje =o* 29. 01. 2009 - 19:56