test 9 = love-sasy, °christie°

28. leden 2009 | 20.26 |

3l-s

° *_+=+_* jméno:Yakushi Kishawa *_+=+_*

povaha: Rebel, nensášíš, když se musíš učit medic ninjutsu jako tvůj bratr pro Orochimarovu armádu. Když někomu něco řekneš, udělá opak.

nejlepší přátelé: Tayuya, Tsuchi Kin(před tím, než zemřela)

tvůl přítel(kluk): Sasuke Uchiha

nepřítel: Nikdo, žiješ u Orochimara. Ale když si žila v Konoze, byla si nenáviděna 'Sasukeho FanClubemˇ.

vesnice: Zvučná

sensei: Orochimaru a Kabuto tě trénují, ale hlavně Kabuto medic ninjutsu


*_+=+_* tvůj příběh *_+=+_*

Sedíš na královské posteli ve svém temném pokoji a čekáš na něco zajímavého.

Jedna z tvých nejlepších kamarádek - Kin - před několika měsíci zemřela, a od té doby, co Tayuya odešla s tebou nikdo nemluví.
Tak co je teda důležitý? Celá Zvučná Čtyřka(Tayuya, Jirobo, Kidomaru, Sakon/Ukon. Kimimaro není členem ZČ) je pryč. Dokonce i Kimimaro. Jsi tu sama s hrůzostrašným hadím Senninem a s tvým bratrem, vlastizrádcem. Jediné, co víš o misi na kterou byli posláni je, že musí znovu získat 'kontejner Orochimaru-sama'.
'Sakra. Mysli.' To nejsem dost dobrá na to, abych sebrala nějakýho spratka? Odfrkneš si a zvedneš se ze své černé peřiny. Kabuto říkal, že ten kluk se zítra vrátí, i kdyby měl zpoždění. Před několika minutami jsi byla informována o smrti svých přátel. 'Všichni dnes zemželi'. Povzdechla sis a odešla si ze svého pokoje, před tebou se zavřeli rozlehlé dřevěné dveře. Byla tam chodba dolů, slyšela jsi dvojici lidí směřující k tobě. 'Tak, nový "kontejner" dorazil.' Jak si myslela, kolem tebe prošel kluk tvého věku, zakrvácený a pohmožděný, sklánějící se ke Kabutovi. Prošli kolem a vešli do místnosti, která vypadala jako lekářská. Jeho mramorové oči si tě krátce prohlédli.
"Kishawa! Pojď sem, potřebuju tvou pomoc se Sasuke-kun." Přikázal ti Kabuto a vešel do místnosti vzdálené několik dvěří od tvého pokoje. 'Sasuke? Tak to je jeho jméno. Proč bych mu měla k sakru pomáhat...' Zamračila si se nad dalším Kabutovým příkazem.
"Kishawa! Hned sem poď! Jinak tě Orochimaru-sama znovu uvězní v Manda-sama!" Zachvěla jsi se. 'Zatracený hadi.' Pomyslela jsi si a poslechla si, během několika dnů jsi se naučila poslouchat různé výhrůžky a mít v patách svolané hady.
"Proč mě teď potřebuješ? Jsem si jistá, že ho uzdravíš sám, oh, můj skvělý bratře." Řekla jsi jízlivě a nabrala jsi do rukou medic chakru.
"Když budu mít dva léčitele, budu moc udělat Chikatsu Saisei no Jutsu. Tak mi pomůžeš." Řekl Kabuto a pohnul s tebou na jeho stranu. Kabutův výcvik tě naučil znamení rukou pro toto jutsu, ale nikdy před tím jsi to ještě nezkoušela. 'Kdo ví. Taky bych Sasukeho místo vyléčení mohla zabít..' Sadisticky jsi se usmála před tím, než si začala tvořit ruční znamení. Z tvých a Kabutovo rukou se začala tvořit zelená zář, položila jsi své ruce na bratrovo ruce. Všimla sis, že je Sasukemu líp. 'Sakra.' Pomyslela sis, na tvém obličeji se značilo zklamání. 'Jsem vůbec v pořádku? Teď sem spíš trochu arogantní.' Kabuto dokončil jutsu.
"Teď je v pořádku. Myslím, že bude dokonce schopný se jít i projít." dokončil Kabuto.
"Sakra." Tiše jsi zaklela. Kabuto zahlédl tvůj ponurý výraz. plný zklamání.
"A ty, drahá Kishawo, budeš v blízkosti Sasuke-kun." Zasmál se tvé reakci - ústa široce dokořán a šok. Po té co odešel, dala jsi mu krásný dárek ; dva ptáky a za jeho zády si na něj vyplázla jazyk. Dala jsi ruce v bok a otočila jsi se na toho kluka, máš mu dělat doprovod. Tvé červené oči hleděly do jeho mramorových. ˇ'Mohla bych na něj skočit až bude spát..'
Tvé dlouhé, stříbrné vlasy jsi si pomocí svých rukou vystrčila před uši.
"Dobrá, 'Sasuke'. Jdeme." Přikázala jsi a při vyslovení jeho jména si nasadila směšný přízvuk.
"Hm." To bylo vše co si od něj slyšela za celou tu cestu, co jsi ho provázela chodbou..
'Je v poho, není otravnej.'

*_+=+_* o nějaký čas později *_+=+_*

"Oh Sasuke! Tvá vesnice! Chtěji svého idiota zpátky!" Křišela jsi právě na staršího Uchihu. 'Před několika lety jsem tu byla šťastná, a pak si přišel ty - si bastard Uchiho!' Před rokem, mí přátelé šli pro tebe a na té misi při tvé záchraně zemřeli, a já byla jediná, které to bylo líto.
Dnes to není jiné.
Nastražila jsi na něj jeden z tvých nejlepších vtípků ; našla jsi něco, čím jsi mu ty jeho havraní vlasy zbarvila růžově a zeleně. To pomocí bobulí a trávy, není to těžké pro někoho s medic schopnostmi. Našli se pro tebe dvě rivalky - Tsunade a její studentka, Sakura Haruno. Ale to je vedlejší ; byla jsi na Sasukeho navztekanám protože jsi byla hodiny a hodiny zavřená a on se mohl učit od Orochimara.
Běžela jsi, měla jsi na tváři ďábelský úsměv a hlasitě jsi křičela 'Ten bastard Uchiha' - takle jsi mu říkala. Ohlídla ses a před tebou byl Sasuke, konečně si ho našla.
"Co-" Začala jsi, ale než si to stačila dokončit, Sasuke tě chytil okolo pasu a někam s tebou zmizel. Představovala sis, že mu utečeš, ale on tě pustil zpět. Jaké štěstí. Když si našla trávu, skoro jsi vypustila duši. Pevně jsi zavřela oči a dokud si nechytila zpě normální dech, nepřestala jsi kašlat. Pootevřela jsi jedno oko a spatřila jsi Sasukeho s jeho růžovo-zelenými vlasy, on se na tebe culil. Dokonce jsi se na něj také usmála. "Jak ďábelské?!" Něčemu jsi se smála, ukazovala jsi na něj a smála se, smála se a ukazovala na něj. Sasuke byl otrávený tvým neustálem nepřestávajícím ukazováním - už začal rudnout...Chytil tvé ruce a dal je nad tebe, smál se tvé neschopnosti, tomu, že nemůžeš nic dělat, ani ukazovat. Opřel se o tebe. Umlčel tě. Jeho rty se přitiskly na tvé. A pak zmizeli. Tvé oči se do široka otevřeli, z toho nečekenáho polibku jsi se celá chvěla, tlak povolil.
"Oplať mi to..." Pošeptal ti Sasuke do ucha.

. . .

Rychle jsi se rozhlédla, zůstala si viset pohledem na jeho zádech. "Gah! Co měl ten polibek znamenat?! Máš mě rád nebo co?! Jsem zmatená..." Mumlala jsi tiše.
"PŘESTAŇ SI HRÁT S MÝMI CITY, UCHIHO!"

9.2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: test 9 = love-sasy, °christie° love-sasy 28. 01. 2009 - 20:36