něco o mě...xD

9. únor 2009 | 16.56 |
› 

Tak, kdyby náhodou ste o mě něco chtěli vědět, tak jsem se o sobě toto dočetla a musím říct, že to na mě vše sedí xD:

LOVEHOROSKOP - ŠTÍR

vládce znamení Mars

povaha flegmatik

den pro flirt čtvrtek

ideální spojení Střelec, Kozoroh, Ryby, Rak, Panna, Váhy, Lev

taky to neklapne Býk

Jak získat kluka nebo holku ve znamení Štíra?
(fakt mě tim získáte, bez ironie xD)

Nejkomplikovanější znamení - záhadní Štíři! Oni to zkrátka umí. Hluboký pohled, zasněný výraz a trochu drsnější chování je dělá neskutečně sexy a všem se z nich podlamují kolena. Jaký je vlastně Štír? Zdání klame. Touží po opravdové lásce, po někom, kdo jim bude rozumět, kdo pochopí, že teď potřebují být sami nebo se zrovna chtějí pošťuchovat, a někom, koho nerozhodí jejich výkyvy nálad.

ŽHAVÉ FLIRTOVÁNÍ?

VYPADÁ TO NADĚJNĚ

Stejně jako zpěvačka LaFee nejsi ani ty příznivcem nezávazných flirtů a bleskových známostí. Ve škole sice občas umíš dělat výjimky, ale nikoho si nepustíš příliš k tělu. Víš moc dobře, že by ti zlomilo srdce, kdyby to mezi vámi náhodou neklapalo a vy byste se potom museli neustále vídat...

LaFee

JAK MOC SI VĚŘÍŠ?

CELKEM TO UJDE

I hvězda jako Shia LaBeouf má chvilky, kdy se ve své kůži necítí úplně v pohodě. Občas tě napadá, že ti příroda moc nedopřála, a přemýšlíš o tom, jak by ses mohla zkrášlit. Přestaň o sobě pochybovat! Protože o co spokojenější budeš sama se sebou, o to krásnější budeš připadat druhým!

Shia LaBeouf

MÁŠ PŘEHLED?

CHYTROLÍN

Ty máš přehled, člověče! Nejsi žádný šprt, a přitom si dokážeš spojit do souvislostí informace, které do tebe hustí ve škole, které zaslechneš v televizi nebo zrovna někde načteš. Určitě jsi oblíbený týpek, protože máš takový přehled, že se s tebou dá bavit na jakékoli téma!

(Tak to zas moc pravdivý není xD)

VYZNÁŠ SE V HUDBĚ?

To se dá pochopit. Muzika u tebe zní jako příjemná kulisa z rádia, ale nemusíš nutně vědět, kdo zrovna tenhle song zpívá nebo která celebrita zase kde ztropila nějaký ten skandálek. Ale v Bravu najdeš i jiné vychytávky.

SPORT

Ale jo, to celkem ujde. Docela slušně si dokážeš rozvrhnout čas na zábavu, učení i sportování. A jesli sama nevíš, jaký je rekord na stovku - nevadí. Lepší stejně je, když jí sama v dobrém čase zaběhneš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: něco o mě...xD misaky-sama sb které tě moc lovuje =o* 09. 02. 2009 - 18:38
RE: něco o mě...xD gaara-a-gaarinka®pise.cz 09. 02. 2009 - 18:39
RE: něco o mě...xD sekai 07. 03. 2009 - 10:06