mimo

17. duben 2009 | 21.06 |

sice to nepatří k mým a Christie hláškám, ale prostě Pátek dokáže s lidma udělat cokoliv..Takže moje a Roni ICQ konverzace:

Roni-yani ‎(20:53):
Já se teďka nepomlouvala,jo???to je ode mě ke mně tak šlechetný,co???
Aki-chan ‎(20:53):
kam jdo de?
Roni-yani ‎(20:54):
co????Dudy????
Aki-chan ‎(20:54):
noo..dneska hroznej slejvák.....
Roni-yani ‎(20:54):
jo,vyhráli utkání....
A tady máte vtipy:
Koncem 16.století se v italské Cremoně sešli tři známé rodiny, které vyráběly housle. Před obchodem Arnatiů stála velká cedule:"Nejlepší housle v Itálii!" Hned vedle, před domem Guarnierů, bylo na ceduli zlatým písmem:"Nejlepší housle na světě!" Na konci ulice byla dílna Antonia Stradivariho, a na jejich dveřích malá cedulka:"Nejlepší housle v ulici."
Učitel:"Vomáčko, vyjmenujte všechny opery Bedřicha Smetany!" Žák:"To byla jedna Provdaná nevěsta, jmenovala se Libuše a měla se ráda s Daliborem. Šli spolu na Čertovu stěnu a tam si dali Hubičku. Viděly to Dvě vdovy, ty to řekli Braniborům v Čechách a už to nebylo žádné Tajemství!"
Žák dostal otázku, kdo objevil Ameriku. Nevěděl. Učitelka zvolala:"Kryštof Kolumbus!" Žák si šel sednout. "Kam jdeš?" diví se učitelka, "to byla tepve první otázka!" "Já myslel, že jste vyvolala dalšího.."
Manželka se rozčiluje: "Co ty jsi za chlapa? Vždyť Chaplin dokázal mít dítě ještě v 70!" "To jo, ale určitě ne s tebou..."
Na gymnáziu vyvolá profesor blondýnku: "Řekněte mi jméno aspoň jednoho slavného dobyvatele!" "Don Juan, prosím."
Pan učitel se ptá žáka: "Toníku, víš, kdo napsal Hamleta?" "Ale, pane učiteli, jak to mám vědět? Copak děti v mém věku čtou Shakespeara?"
"Dnes si zopakujeme něco o husitech," říká učitelka, "například, proč nosil Jan Žižka přes jedno oko pásku?" "Protože mu oko vypíchli křižáci.." "A víte taky, kdy se tomu stalo?" "Když nedával pozor?"
"Kolik platím?" táže se americký turista po prohlídce Jeruzaléma. "80dolarů," říká taxikář. "Tolik?" "Já vím, je to hodně, ale uvědomte si, pane, že tudy kráčel Ježíš!" "To chápu, při těch cenách, proč chodil pěšky..."
Za války šel prezident Hácha po Václaváku a ztratil kapesník. Náhodný chodec mu ho zvedl a podával. On velice děkoval. Ten mu říká: "Ale, pane prezidente, vždyť je to jen kapesník." On na to: "Já vím, já vím, ale to je jediná věc, do které já mám právo strkat nos..."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: mimo misaky-sama milášku láfujutěě :-**** 17. 04. 2009 - 21:18