pro °christie°

22. listopad 2008 | 19.39 |

Jaká holka z Naruta jsi?

Ino

Kdo by s tebou šel na rande?

Naruto

Jaký kluk z Naruta je pro tebe?

kabuto

Dostala jsi Kabuta...Doufám že si ho užiješ, protože zrovna nemá moc fanynek. Ale on si myslí, že si myslíš že je to osel a proto tě provokuje a vychutnává si to, když si naštvaná.

Naruto charakter

Sakura

Ty jsi Sakura! Jsi uřehtaná dě*ka, která je posedlá Sasukem. SAAAAAAAAAAAAAAAAAASUKE-KUN!!!! Ok, možná nejsi tak zbytečná. Jsi velmi rozumný ninja, ale potřebuješ se stát víc odvážnou. Myslím že by ses měla vykašlat na Sasukeho a na rozpory s Ino! Ale *odkašlu si* můžeš mě taky ignorovat! Shrnu to, jsi druh se zbytečnou povahou, ale jsi ok. Vzdej se Sasukeho!

Jaká třída ninji z Naruta jsi?

academy student

Ty jsi studen na Akademii. Ninja...Ještě na sobě musíš pracovat aby ses dostala dál!

Z jaké si vesnice?

konoha

Jsi z vesnice skryté v listí! Jsi v týmu 7 s Narutem, Sasukem a Sakurou. S tvým Kakashi-senseiem! Ze skupiny jsi jedna z těch, kteří toho moc nenamluví. Jsi velmi úspěšný student. Šťastnou cestu!

Jaký člen z Akatsuki jsi?

Orochimaru

Ty jsi Orochimaru. Gratuluju, ty jediný jsi uprchl z Akatsuki! Ačkoliv vypadáš jako animovaný Michael Jackson a chceš získat Sasukeho tělo jakoukoliv cestou. Ale zamysleme se, nyní jsi velmi chytrý člověk. Ty, narozdíl od Peina, jsi zavedl obávaná pravidla, což bylo klíčem k úspěchu tvé monarchie. Mnozí tě milují a soucítí s tebou. Vláda je dobrá. Udělal jsi pouze jednu hrůzostrašnou chybu, a to že jsi chtěl získat Itachiho tělo. Itachi je člověk který nikdy nedělá chyby. Jsi známý svou neuvěřitelnou silou. Akatsuki po tobě pátrali, ale máš dost dobrou armádu lidí, která tě před nimi ochránila. Plánuješ žít věčně, tak jako Hidan a Tobi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře