pro misaky-sama

22. listopad 2008 | 20.30 |

Z jaké si vesnice?

konoha

Jsi z vesnice skryté v listí! Jsi v týmu 7 s Narutem, Sasukem a Sakurou. S tvým Kakashi-senseiem! Ze skupiny jsi jedna z těch, kteří toho moc nenamluví. Jsi velmi úspěšný student. Šťastnou cestu!

Naruto Charakter

sasuke

Jsi Sasuke! Jsi tak chladný, lidi tě proto nenávidí, protože jsi taaaaaaaaaaak chladný. Žiješ jenom proto, abys zabil svého bratra, Itachiho. Tvoje minulost je drsná, ale stejně se to nedá srovnávat s minulosí Naruta. Zatracený bastard! Bojuješ proto, že se chceš stát silnějším, ale od té doby je hledaný, protože se přidal na stranu zla. Dává si pozor na Orochimara, protože Orochimaru chce jeho tělo! Shrnu to, jsi jakýsi trhan, ale máš k tomu důvod. Do toho!

Jaký kluk z Naruta je pro tebe?

kabuto

Dostala jsi Kabuta...Doufám že si ho užiješ, protože zrovna nemá moc fanynek. Ale on si myslí, že si myslíš že je to osel a proto tě provokuje a vychutnává si to, když si naštvaná.

Jaký člen z Akatsuki jsi?

Pein

Ty jsi Pein. Gratuluju, jsi vůdce Akatsuki a pravděpodobně jsi největší záhada z nich. Zakládáš si na své organizaci a máš sklony být ke všem tak trochu neslušný. Vychloubáš se svým protivníkům svými mnohými piercingy co máš v těle a myslíš si, že nevypadáš špatně. Tvojí jedinou chybou je, že miluješ někoho, kdo pro tebe pracuje. To pro práci není moc dobrý. Ve světě, jsou pravidla pro obavy a lásku, ale pokud seš pouze zamilován, strach je klíč těch pravidel, nebudeš se strachu moc poddávat, čímž tě může láska ovládnout. "Jestliže mě nenecháš umřít, co budeš dělat...."

Kdo by s tebou šel na rande?

Sasuke

Jaká holka z Naruta jsi?

TenTen

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: pro misaky-sama misaky-sama 23. 11. 2008 - 13:52